Grupa online

Grupa online to owocna i sprawdzona przez nas forma spotkań. Metody pracy są dostosowane do pracy zdalnej, a mała grupa umożliwia nam dobrą komunikację. Tą formę pracy proponujemy w programie „Dary niedoskonałości”.

Jakie są zalety pracy online?

  • Na spotkaniach online spotykamy się w bardziej kameralnej grupie, maksymalnie 8-osobowej. Nasze spotkania online nie są webinarem, na którym łączy się kilkadziesiąt osób. Mamy czas na to, aby siebie nawzajem usłyszeć. Uczestniczki naszych zajęć mówią nam o tym, że takie doświadczenie – możliwość wyrażenia siebie i bycie widzianą w tym, czego doświadczam oraz słuchanie innych osób – jest dla nich dużym wsparciem. Oczywiście, bierzesz udział w grupie w zgodzie ze sobą i wnosisz tylko tyle, ile chcesz.
  • Spotykamy się bez konieczności wychodzenia z domu, w przyjaznej dla Ciebie przestrzeni. Wszystkie spotkania online prowadzone są oczywiście na żywo. Ze względu na to, że nie przeznaczasz czasu na dojazdy, a samo spotkanie też jest krótsze niż spotkania stacjonarne, łatwiej jest włączyć te spotkania do codziennego rytmu życia.
  • Przez 32 tygodnie trwania programu, na każdy tydzień udostępniamy materiały do pracy własnej (na platformie Padlet). Dzięki temu zapewniamy ciągły, spójny proces, który ugruntowuje się w twojej codzienności.
  • Spotkania online mają niższe koszty, więc opłata za warsztaty jest także mniejsza.
Kontakt
Przystań dla serca
email: kontakt@przystandlaserca.pl
code and design: p‑soft